wydawnictwa polskie, Garbaczewski Witold – Ikonografia monet pisatowskich, Warszawa-Lublin 2007..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:07:20

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:07:20
369046
Opis: wydawnictwa polskie, Garbaczewski Witold – Ikonografia monet pisatowskich, Warszawa-Lublin 2007, ISBN 9788389616166
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 378 stron formatu A4, miękka oprawa, bogato ilustrowana pozycja zawierająca kwintesencję wiedzy z zakresu ikonografii monet piastowskich. Prezentuje wiele nieznanych dotąd monet, które opisano w bardzo przystępny i zrozumiały dla czytelnika sposób. Obowiązkowy podręcznik każdego kolekcjonera średniowiecza, książka nowa, stan drukarski

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207