Zakończenie: 18-05-2023 20:00 ÷ 22:25
Grecja i posthellenistyczne, brąz
368891
Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Trójnóg, z prawej AΔAIOY,... | IV |
30 zł szac. 40 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w. pne
368896
Aw: Koń w prawo, poniżej monogram, Rw: Winorośl w kwadrac... | III |
— start 60 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 153–154
368898
Aw: Głowa cesarza w koronie radialnej w prawo, ANTONINVS ... | III/III- |
— start 75 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian - fałszerstwo z epoki, datowanie oryginału (276–282)
368929
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP PR... | III |
— start 36 zł 398 wyświetleń |
0 | zakończona |