Zakończenie: 18-05-2023 20:00 ÷ 22:25
Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276–282
368930
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w lewo, IMP C M... | III+ |
55 zł szac. 80 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian - fałszerstwo z epoki, datowanie oryginału (276–282)
368929
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP PR... | III |
— start 36 zł 431 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 317–318
368935
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CONSTANTINVS P F AVG, ... | III+ |
65 zł szac. 60 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, nummus, 321–323
368934
Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP C VAL LICIN LICINIVS P F A... | II- |
75 zł szac. 70 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 351–354
368932
Aw: Popiersie cesarza w diademie w prawo, DN CONSTANTIVS ... | III |
42 zł szac. 60 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Persja, drachma, 45 rok panowania
367936
Aw: Popiersie króla w prawo; Rw: Dwaj strażnicy ognia sto... | III/III+ |
70 zł szac. 100 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Persja, drachma, 36 rok panowania
368782
Aw: Popiersie króla w prawo; Rw: Dwaj strażnicy ognia sto... | II |
320 zł szac. 120 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Persja, drachma, 8 rok panowania
367937
Aw: Popiersie króla w prawo; Rw: Dwaj strażnicy ognia sto... | III+ |
85 zł szac. 100 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Tabarystan (Tapuria) - gubernatorzy abbasyccy, hemidrachma, 136 PYE (AD 787/788)
369107
Aw: Popiersie władcy w prawo, Rw: Płonący ołtarz, po boka... | II+ |
95 zł szac. 150 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Krzyżowcy, follis, ok. 1101–1112
367365
Aw: Św. Piotr stojący na wprost, prawa dłoń błogosławi, w... | III- |
100 zł szac. 100 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona |