Polska, stempel do laku, XIX/XX w. (?)

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:25:20

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:25:20
368709
Opis: Polska, stempel do laku, XIX/XX w. (?), stempel z herbem Zaremba
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, drewno, 18.3 x 22.5 mm (wymiary tłoka), 97.0 mm (wysokość z uchwytem), 30.27 g

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 110