Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:18:40

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:18:40
368547
Opis: Polska - RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944, Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, na ramionach 5 - K - D - P, na dolnym ramieniu dodatkowo tarcza z krzyżem, na środku tarcza na której żubr; nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA, punca na stronie odwrotnej, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, odznaczenie w oryginalnym pudełku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, emalia, 40.5 x 42.0 mm, 20.39 g (z nakrętką), odznaka w oryginalnym pudełku
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 489

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 130