Polska, Odznaka Pamiątkowa 5. Kresowego Batalionu Ciężkich Karabinów Maszynowych, od 1946

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:17:40

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:17:40
368546
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka Pamiątkowa 5. Kresowego Batalionu Ciężkich Karabinów Maszynowych, od 1946, Krzyż św. Benedykta, na nim Wieniec, w którym taśma z trzema nabojami, na taśmie CKM, na wieńcu 5, na stronie odwrotnej nabite 71, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 42.2 x 42.5 mm, 15.70 g (z nakrętką)
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 508

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 70