Polska, Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:17:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:17:20
368749
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której X, obok sygnatura mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.1 mm, 19.20 g (ze wstążką), czyszczony
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 25