Polska, odznaka nagrodowa, 1924

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:15:40

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:15:40
368754
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka nagrodowa, 1924, Piłka lecąca w kierunku bramkarza, na stronie odwrotnej wieniec, w którym wygrawerowane KRAKÓW-LWÓW / 1 : 0 / 14.IX.1924, na dole nieczytelna sygnatura i punca METAL
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 29.9 mm, 10.91 g

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 68