Polska, wstęga pamiątkowa, 1898

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:14:40

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:14:40
368712
Opis: Polska, wstęga pamiątkowa, 1898, Wstęga obszyta bajorkiem, z licznymi frędzlami, na wstędze TOW. BR. POMOCY / PUŁ. GW. POD. OP, / ŚW Mich. Archa. / Orzeł / archanioł Michał pokonujący Lucyfera / dwie skrzyżowane szable / dwie uściśnięte dłonie / ZA. D. 25go. LISTOPADA / R. P. 1898 / WORCESTER, MASS., po oby stronach ten sam tekst, na jednej stronie na czarnym tle, na drugiej na czerwono-biało-niebieskim
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ok. 7 x 28 cm, 24.41 g, niewielkie miejscowe uszkodzenia bajorka

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 101