Niemcy, Krzyż Żelazny II Klasy, wz. 1914

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:13:40

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:13:40
368711
Opis: Niemcy - Rzesza Niemiecka (1871–1918), Krzyż Żelazny II Klasy, wz. 1914, Krzyż, na środku którego litera W, na górnym ramieniu korona, na dolnym ramieniu 1914, na stronie odwrotnej na środku trzy liście dębu, nad nimi korona i FW, na dolnym ramieniu 1813, odznaczenie trzyczęściowe, mocowane na wstążkę, na pierścieniu do wstążki nabita nieczytelna punca
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, żelazo, 43.1 x 47.2 mm, 19.86 g (ze wstążką)
Literatura: Barac 54, OEK 1909

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 89