Francja, Medal pamiątkowy Międzynarodowego Związku Kolei, 1997

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:08:20

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:08:20
368764
Opis: Francja - XX wiek, Medal pamiątkowy Międzynarodowego Związku Kolei, 1997, Aw: Dwie postaci idące po torach, na tle siatki geograficznej globu, wokół litery UIC, Rw: Postać kobiety na szezlongu, trzymająca dzban z wypływającą z niego wodą, w tle wieżowiec, w odcinku 1922 - 1997, Obrzeże: Punca BRONZE, medal projektu Paula Belmondo
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 67.8 mm, 186.70 g, medal w oryginalnym tekturowym pudełku

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 75