Francja, Zdobycie Gdańska przez wojska Napoleona i ustanowienie Wolnego Miasta, 1807
Zakończenie: 18-05-2023 22:08:00
368756
Opis: | Francja - Napoleon Bonaparte (1804–1815), Zdobycie Gdańska przez wojska Napoleona i ustanowienie Wolnego Miasta, 1807, Paryż, Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura ANDRIEU F. / DENON DIRT., NAPOLEON - EMP. ET ROI., Rw: Napoleon koronujący klęczącą przed nim kobietę, po bokach kaduceusz i akrostolion, po bokach sygnatury ANDRIEU F. - DENON DIR., w odcinku LIBERTASDANTISCO RESTITVTA. / MDCCCVII., projektował Bertrand Andrieu |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 40.6 mm, 35.80 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | H-Cz. 4295, Szyszko-Czyżak 5/4 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 384