Watykan (Państwo Kościelne), 2 liry, 1867

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:03:20

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:03:20
368802
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius IX (1846–1878), 2 liry, 1867, Rzym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.82 g, patyna, minimalne uszkodzenia rantu
Literatura: Berman 3339, KM 1379

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 27