Monako, 5 franków, 1960

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 21:45:20
Monako, 5 franków, 1960

Monako, 5 franków, 1960

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 21:45:20
369096
Opis: Monako - Rainier III (1949–2005), 5 franków, 1960, Paryż
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 12.04 g, lekko przetarte, miejscowa patyna
Literatura: KM 141

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 31