Meksyk, 5 peso, 1947

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 21:44:40
Meksyk, 5 peso, 1947

Meksyk, 5 peso, 1947

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 21:44:40
368404
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 5 peso, 1947, Mexico City
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 30.03 g, patyna
Literatura: KM 465

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 25