Afganistan, 500 afgani, 1992

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 21:26:20
Afganistan, 500 afgani, 1992

Afganistan, 500 afgani, 1992

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 21:26:20
369066
Opis: Afganistan, 500 afgani, 1992, Mundial 1994 w USA
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 19.93 g, delikatna patyna
Literatura: KM 1022

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 34