Prusy Książęce (1525–1657), talar, 1630

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 21:25:40

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 21:25:40
369050
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), talar, 1630, Królewiec, Aw: Półpostać w prawo, w otoku legenda, Rw: Tarcza herbowa, wokoło legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.63 g, ciemna patyna, nieduży ślad po usuniętej zawieszce
Literatura: Davenport 6141, Henckel 3272, Vossberg 1516, Slg. Marienburg 1497

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 158