Polska, 1/2 guldena, 1932

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 21:14:20
Polska, 1/2 guldena, 1932

Polska, 1/2 guldena, 1932

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 21:14:20
368972
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1932, Berlin, herb Gdańska
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady obiegu, uszkodzenie obrzeża
Literatura: AKS 17, Jaeger D.14, CNG 515, Parchimowicz 60

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 36