Polska, denar, 1555

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:52:40
Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:52:40
369021
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1555, Gdańsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie podgięty, ale bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: CNG 81.VII, Kop. 7351 (R3), Kurp. (1506–1573) 926 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 53