Niemcy, denar, I poł. XII w.

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:42:40
Niemcy, denar, I poł. XII w.

Niemcy, denar, I poł. XII w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:42:40
369064
Opis: Niemcy - Szwabia - Bazylea- biskupstwo, denar, I poł. XII w., Aw: Kulka wokół której cztery pierścienie, Rw: Popiersie (?) na wprost, z prawej pastorał (?)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.9 mm, 1.49 g
Literatura: Dbg 1675, HMZ 1-195

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 22