Niemcy, denar krzyżowy, pocz. XI w.

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:41:40

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:41:40
369062
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, pocz. XI w., Aw: Kaplica, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.09 g, 17.1 mm, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 21