Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. II–I w. pne

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:20:40

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:20:40
368895
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Kyzikos, brąz, ok. II–I w. pne, Aw: Głowa Kore w prawo, Rw: W wieńcu litery KY / ZI oraz monogram
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 16.9 mm, 5.10 g, zielona patyna

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 28