Grecja i posthellenistyczne, brąz

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:20:20

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:20:20
368894
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Perseusz (178–168 pne), brąz, Aw: Głowa Perseusza w hełmie w prawo, przed nią harfa, Rw: Orzeł, po bokach B - A, z lewej monogram
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.3 mm, 6.46 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 1276

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 27