czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 16-17/..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:10:40

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:10:40
369014
Opis: czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 16-17/2019-2020
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 80 stron formatu A4, oprawa kartonowa, wewnątrz artykuły dotyczące m. in. nowych znalezisk monet z XIV wieku, praskich groszy na terenie galicko-wołyńskim, nieopisanych odmian monet polskich XVII wieku, kontramarkach na denarach Włodzimierza Olgierdowica, nieznanych odmianach monet polskich z XVII wieku, skarbu monet z okolic Zaleszczyk, patriotyków warszawskich grawerów, kartki pocztowej szczerzeckiej firmy Alba, starych zdjęć borysławskich pól naftowych, cieszyńskiego halerza z XV w.,

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 17