czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 8-9/20..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:09:00

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:09:00
369004
Opis: czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 8-9/2011-2012
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 68 stron formatu A4, miękka okładka, wewnątrz artykuły dotyczące m.in. znalezisk monet z VIII-XI w., bełskich monet księcie Jerzego Narymuntowicza, tajnych znaczków na monetach lwowskich, typologii tymfów mennicy lwowskiej z 1663 roku, rzadkich monet w zbiorach mieszczan i szlachty Lwowa, skarbu monet XIV-wiecznych z Smotricza, fałszywych monet Henryka II Walezjusza czy fałszywych trojaków Zygmunta III w obiegu monetarnym ziem ukrainskich

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 35