wydawnictwa polskie, Walczak Eliza – Oddać Bogu, co boskie, a cesarzowi, co cesarskie… Pieniądz..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:06:00

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:06:00
369032
Opis: wydawnictwa polskie, Walczak Eliza – Oddać Bogu, co boskie, a cesarzowi, co cesarskie… Pieniądz w Judei za czasów Chrystusa, Wystawa w Centrum Pieniądza NBP, Warszawa 2022, ISBN 9788395626531
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu ok. 21 x 21 cm, miękka oprawa, bogato ilustrowany informator wystawy

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 126