wydawnictwa zagraniczne, Delzanno Roberto – Myntårsboken 2022: Sveriges Mynt 995–2021, 2021, 1. wyd..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:03:40

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:03:40
369029
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Delzanno Roberto – Myntårsboken 2022: Sveriges Mynt 995–2021, 2021, 1. wydanie, ISBN 9789163994692
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 512 stron formatu A5, miękka oprawa, ilustrowany, kieszonkowy katalog szwedzkich monet, medali i banknotów, wraz z konkordacjami oraz wycenami dla kilku stanów zachowania, katalog zawiera akcenty polskie – min. emisje monet i medali emitowanych za panowania Sigismunda (1592–1599) późniejszego króla Polski Zygmunta III Wazy — z pięknym wizerunkiem władcy, medali związanych z Polską (m.in. Pokój w Altranstadt w 1706 roku) oraz liczne medale Sebastiana Dadlera (zdjęcia w naturalnej wielkości).

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 27