Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:03:20

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:03:20
369034
Opis: wydawnictwa zagraniczne, The Confident Collector – The Comprehensive Catalog and Encyclopedia of U. S. Coins from Colonial Coinage to the latest Issues from the U. S. Mint, 2. wydanie, ISBN 038079859X
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 590 stron formatu ok. 15 x 23 cm, miękka oprawa, ilustrowany katalog monet amerykańskich, wraz z wycenami dla kilku stanów zachowania

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 55