wydawnictwa polskie, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, Moskwa 201..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:02:40

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:02:40
369040
Opis: wydawnictwa polskie, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, Moskwa 2019, ISBN 9785604213353
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 190 stron formatu ok. 12.5 x 19 cm, miękka oprawa, niski nakład - 2.000 egzemplarzy, bogato ilustrowany (kolorowymi zdjęciami) katalog złotych monet Mikołaja II oraz z okresu sowieckiego bicia carskiego złota w latach 1923–1926. W katalogu przedstawiono również liczne odmiany monet, w tym np. różnice w budowie głowy orła czy korony, z pełnym opisem ze wskazaniem ich rzadkości oraz przybliżoną wartością w różnych stanach zachowania. Ukazane zostały również przykłady fałszywych monet. Osobny rozdział zawiera szereg analiz XRF spektrometrii rentgenowskiej na podstawie oryginalnych monet z podziałem na daty i nominały

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 115