Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:02:20

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:02:20
369047
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitatis Elbingensis; Gdańsk 2003, ISBN 9072248
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, twarda oprawa, lekko podniszczona okładka, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla trzech stanów zachowania, katalog monet, medali i banknotów

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 76