wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych, Część..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:02:00
369041
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych, Część 2, Monety Ziem Polskich, Warszawa 1991, ISBN 8385057102
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 187 stron formatu A5, miękka oprawa

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 59