wydawnictwa polskie, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-16..

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:01:20

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 20:01:20
366810
Opis: wydawnictwa polskie, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-1640, Gustav II Adolph orts 1628-1631, Carl X Gustav orts 1656-1658, Lwow 2021, ISBN 9786178055103, egzemplarz nr 111
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 302 strony formatu A4, twarda oprawa, najnowsze, numerowane wydanie specjalistycznego opracowania polskich ortów z XVII wieku, w tym ortów Jana Kazimierza

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 81