Zakończenie: 06-04-2023 20:00 ÷ 22:56
Polska, 550 lat herbu Gdańska, 2007
365760
Aw: Herb miasta na tle panoramy Gdańska, 550 LAT UKORONOW... | I |
210 zł szac. 40 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy
365761
Ryba wyskakująca z rzeki, w tle las w górach i wschodzące... | I |
34 zł szac. 25 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy
365762
34 zł szac. 25 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy
365763
0 | zakończona | |
Polska, Invest Bank S.A., 1998
365764
Aw: Ratusz wrocławski, INVEST / BANK S. A., WROCŁAW, Rw: ... | I |
165 zł szac. 40 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
365765
Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej s... | I/I- |
90 zł szac. 40 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 30 lat Muzeum Historii Miasta Gdańska, 2000
365766
Aw: Portal ratusza Starego Miasta w Gdańsku, w nim 30 / L... | I |
195 zł szac. 40 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, odsłonięcie pomnika na pamiątkę zjednoczenia Niemiec, 1883
366404
Aw: Widok pomnika, niżej sygnatury J.R. - W.M. oraz orzeł... | I/I- |
195 zł szac. 300 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal – Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
366432
Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO /... | III- |
120 zł szac. 200 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
366433
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | II/III |
185 zł szac. 100 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona |