Aukcja online

pokaż wszystko
Papiery wartościowe, banknoty, literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 20:00 ÷ 22:56
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 550 lat herbu Gdańska, 2007
Polska, 550 lat herbu Gdańska, 2007
365760
Aw: Herb miasta na tle panoramy Gdańska, 550 LAT UKORONOW...
I

210 zł

szac. 40 zł

89 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal nagrodowy
Polska, medal nagrodowy
365761
Ryba wyskakująca z rzeki, w tle las w górach i wschodzące...
I

34 zł

szac. 25 zł

39 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal nagrodowy
Polska, medal nagrodowy
365762
Ryba wyskakująca z rzeki, w tle las w górach i wschodzące...
I

34 zł

szac. 25 zł

35 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal nagrodowy
Polska, medal nagrodowy
365763
Ryba wyskakująca z rzeki, w tle las w górach i wschodzące...
I

34 zł

szac. 25 zł

39 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Invest Bank S.A., 1998
Polska, Invest Bank S.A., 1998
365764
Aw: Ratusz wrocławski, INVEST / BANK S. A., WROCŁAW, Rw: ...
I

165 zł

szac. 40 zł

83 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
365765
Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej s...
I/I-

90 zł

szac. 40 zł

39 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 30 lat Muzeum Historii Miasta Gdańska, 2000
Polska, 30 lat Muzeum Historii Miasta Gdańska, 2000
365766
Aw: Portal ratusza Starego Miasta w Gdańsku, w nim 30 / L...
I

195 zł

szac. 40 zł

36 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, odsłonięcie pomnika na pamiątkę zjednoczenia Niemiec, 1883
Niemcy, odsłonięcie pomnika na pamiątkę zjednoczenia Niemiec, 1883
366404
Aw: Widok pomnika, niżej sygnatury J.R. - W.M. oraz orzeł...
I/I-

195 zł

szac. 300 zł

45 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal – Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
Polska, medal – Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
366432
Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO /...
III-

120 zł

szac. 200 zł

62 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
366433
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos...
II/III

185 zł

szac. 100 zł

86 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.