Niemcy, odsłonięcie pomnika na pamiątkę zjednoczenia Niemiec, 1883

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 22:42:20

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 22:42:20
366404
Opis: Niemcy - Wilhelm I (1861–1888), odsłonięcie pomnika na pamiątkę zjednoczenia Niemiec, 1883, Aw: Widok pomnika, niżej sygnatury J.R. - W.M. oraz orzeł pruski, NATIONAL DENKMAL - AUF DEM NIEDERWALD, Rw: Wieniec, w którym ZUM / ANDENKEN / AN DIE / EINMÜTHIGE SIEGREICHE / ERHEBUNG / DES / DEUTSCHEN VOLKES / UND AN / DIE WIEDERAFRICHTUNG / DES / DEUTSCHEN REICHES / 1870-71
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.9 mm, 46.60 g
Literatura: Slg. Marienburg 10394 (tam w cynie)

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 45