Polska, denar

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 21:19:40
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 21:19:40
364449
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książę na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, + S…ZLIO; Rw: Rycerz walczący z lwem, za nim niewielkie drzewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 0.66 g, moneta czyszczona, fragment innej monety przyklejony do rewersu
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40e, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 392