Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 22:49:40

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 22:49:40
365765
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983, Warszawa, Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej sygnatura PTAiN / WARSZAWA / 1983, z boków Jan / Trzeci / Sobieski - Król / Polski, na dole W 300 ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA POD WIEDNIEM, Rw: Polska kawaleria stojąca przed pobojowiskiem pod Wiedniem, projektował Bohdan Chmielewski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.0 mm, 145.21 g, nakład 1.250 sztuk
Literatura: MMP 83/617, Paszkowycz 5/83

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 39