Zakończenie: 30-03-2023 20:00 ÷ 22:23
Polska, grosz, 1531
366160
na awersie ✿ zaczyna napis, końcówka napisu PR | III/III+ |
195 zł szac. 120 zł 178 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, dwugrosz (1/12 talara), 1703 EPH
366277
wariant ze znakiem mennicy (szczupak) w lewo | III+ |
195 zł szac. 150 zł 134 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 200.000 złotych, 1992
365186
Żołnierz Polski na frontach II wojny światowej – Konwoje ... | I |
195 zł szac. 120 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, 15 krajcarów, 1662 CA
366210
szersza głowa cesarza | III/III+ |
195 zł szac. 80 zł 98 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Litwa, 10 litów, 1936
364968
Wielki Książe Witold | III+ |
195 zł szac. 120 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
362015
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ : MAGIST : MARTINV : P; R... | III+ |
200 zł szac. 100 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Węgry, 6 krajcarów, 1673 KB
366213
| II- |
200 zł szac. 100 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny
365350
Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ, CHA... | II+ |
210 zł szac. 200 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Pomorze, brakteat, XIII/XIV w.
366241
Ukoronowana długowłosa głowa, promienie na stoku wału | III- |
220 zł szac. 150 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 1 gulden, 1932
366208
herb Gdańska | II- |
230 zł szac. 150 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona |