Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 20:00 ÷ 22:23
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, grosz, 1531
Polska, grosz, 1531
366160
na awersie ✿ zaczyna napis, końcówka napisu PR
III/III+

195 zł

szac. 120 zł

162 wyświetleń

0 zakończona
Polska, dwugrosz (1/12 talara), 1703 EPH
Polska, dwugrosz (1/12 talara), 1703 EPH
366277
wariant ze znakiem mennicy (szczupak) w lewo
III+

195 zł

szac. 150 zł

126 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 200.000 złotych, 1992
Polska, 200.000 złotych, 1992
365186
Żołnierz Polski na frontach II wojny światowej – Konwoje ...
I

195 zł

szac. 120 zł

17 wyświetleń

0 zakończona
Austria, 15 krajcarów, 1662 CA
Austria, 15 krajcarów, 1662 CA
366210
szersza głowa cesarza
III/III+

195 zł

szac. 80 zł

91 wyświetleń

0 zakończona
Litwa, 10 litów, 1936
Litwa, 10 litów, 1936
364968
Wielki Książe Witold
III+

195 zł

szac. 120 zł

23 wyświetleń

0 zakończona
Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakon Krzyżacki, szeląg
362015
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ : MAGIST : MARTINV : P; R...
III+

200 zł

szac. 100 zł

42 wyświetleń

0 zakończona
Węgry, 6 krajcarów, 1673 KB
Węgry, 6 krajcarów, 1673 KB
366213
II-

200 zł

szac. 100 zł

20 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny
365350
Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ, CHA...
II+

210 zł

szac. 200 zł

43 wyświetleń

0 zakończona
Pomorze, brakteat, XIII/XIV w.
Pomorze, brakteat, XIII/XIV w.
366241
Ukoronowana długowłosa głowa, promienie na stoku wału
III-

220 zł

szac. 150 zł

39 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 1 gulden, 1932
Polska, 1 gulden, 1932
366208
herb Gdańska
II-

230 zł

szac. 150 zł

49 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.