Pomorze, brakteat, XIII/XIV w.
Zakończenie: 30-03-2023 20:15:00
366241
Opis: | Pomorze - Gryfia, brakteat, XIII/XIV w., Ukoronowana długowłosa głowa, promienie na stoku wału |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.3 mm, 0.29 g |
Literatura: | Dbg-P. 121 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 45