Polska, półgrosz litewski, 1548

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 20:35:00

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 20:35:00
366025
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1548, Wilno, końcówki legend LI / LITVA, odmiana z rzymską cyfrą I w dacie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA37-12

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 178