Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:10:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:10:20
365350
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ, CHARLES IV DIT - LE BEL - ROI DE FRANCE, Rw: CHARLES IV DIT LE BEL. / 49EME. ROI. / FILS DE PHILIPPE LE BEL / NÉ 1295. / ROI 1322. / RÉGLEMENS / SUR LES MONNAIES. / RÉPRESSION DES ABUS DE JUSTICE / ET DES ENTERPRISES DE LA NOBLESSE 1322. / CONQUETE DE ĽAGENOIS / ET DE LA GUYENNE 1324. / PAIX AVEC L'ANGLETERRE / ET MAIN-LEVÉE DE LA GUYENNE 1325. / NOUVELLE GUERRE AVEC L'ANGLETERRE / GUERRE DITE DES BATARDS / 1326. / MORT 1328.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 66.46 g

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 40