Celtowie, kwinar typu Büschel, I w. pne

Rozpoczęcie: 19-12-2022 18:00
Zakończenie: 29-12-2022 20:54:00

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2022 20:54:00
359082
Opis: Celtowie - Windelikowie, kwinar typu Büschel, I w. pne, Aw: Kropki i łuki, Rw: Schematyczny koń w lewo, poniżej podkowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 1.78 g, patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 88