Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakończenie: 29-12-2022 21:16:40
Zakon Krzyżacki, szeląg
354634
Opis: | Zakon Krzyżacki - Henryk VI Reuss von Plauen (1467–1470) - jako zarządca (1467–1469), szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ hINRICVS ◦ LOCVTENES ◦ M; Rw: Tarcza zakonna, ✶ MONETΛ ◦ DNORVM ◦ PRV |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.5 mm, 1.19 g, patyna |
Literatura: | Neumann 27a, Voss. §87/900 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 233