Polska, 5 złotych, 1.05.1925
Zakończenie: 29-12-2022 20:09:40
Polska, 5 złotych, 1.05.1925
359869
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 5 złotych, 1.05.1925, seria C, numeracja 4467375 |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | złamania w pionie i poziomie, miejscowe przybrudzenia, banknot po konserwacji - rekonstrukcja fragmentów banknotu przy marginesach |
Literatura: | Lucow 710 (R4), Miłczak 61 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 349