Polska, 5 marek, 15.05.1940
Zakończenie: 29-12-2022 20:21:40
Polska, 5 marek, 15.05.1940
359871
Opis: | Polska - Getto Łódzkie (1940–1944) - Der aelteste der Juden in Litzmannstadt, 5 marek, 15.05.1940, numeracja 713248 |
Stan zachowania: | V, Very Good |
Dodatkowe informacje: | liczne złamania, banknot po konserwacji - rekonstrukcja fragmentów banknotu przy marginesach |
Literatura: | Lucow 859 (R3), Miłczak L4a, Campbell 4204, Sarosiek GŁ4a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 267