Zakończenie: 15-12-2022 20:00 ÷ 22:55
Niemcy, narodziny trzeciego następcy tronu, 1882
357160
Aw: Głowa cesarza w prawo, na dole sygnatura LAUER, VIER ... | III+ |
85 zł szac. 30 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę manewrów rosyjsko-pruskich pod Kaliszem, 1835
357161
Aw: Głowy Mikołaja i Fryderyka w lewo, na przecięciu szyi... | II+ |
460 zł szac. 200 zł 72 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, medal na 100-lecie Instytutu Pomocy w Rozwoju Handlu, 1874
358403
sygnowany A.E. Schmidt, Aw: Alegoryczna scena przed wejśc... | II |
310 zł szac. 100 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal – Muzeum w Markneukirchen, XX w.
358417
Aw: Trąbka, skrzypce i gitara nad partyturami, w tle drze... | I/I- |
22 zł szac. 30 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Medal upamiętniający Domenico Cimarosę, 1818
358461
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura BARRE F, DOMINICUS ... | I/I- |
600 zł szac. 1 000 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, zestaw 10 medali, 1992
358519
zestaw 10 medali wykonanych na pamiątkę 150. rocznicy ust... | I |
— start 90 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy francuskiej organizacji do spraw walki z rakiem, 1972
358520
Aw: Popiersia Piotra i Marii Curie, LIGUE NATIONALE FRANÇ... | I |
300 zł szac. 50 zł 76 wyświetleń |
0 | zakończona | |
358521
260 zł szac. 40 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921
358522
Aw: Trzy postacie (symbolizujące trzy stany) klęczące prz... | III/III- |
500 zł szac. 200 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Poległym Cześć, 1924
358523
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | III+ |
230 zł szac. 80 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona |