Polska, medal na pamiątkę uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 22:49:20

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 22:49:20
358522
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na pamiątkę uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921, Warszawa, Aw: Trzy postacie (symbolizujące trzy stany) klęczące przed Matką Boską, wyżej Orzeł; Rw: Na ozdobnej płycie napis NA / PAMIĄTKĘ / UCHWALENIA / KONSTY= / TUCJI / 17.MARCA / 1921; na obrzeżu sygnatura J. CHYLIŃSKI, projektował Jan Raszka
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 50.4 mm, 47.27 g; patyna, rysy, medal bity w zakładzie Józefa Chylińskiego w Warszawie
Literatura: Strzałkowski 483 (R)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 53