Francja, Medal upamiętniający Domenico Cimarosę, 1818

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 22:41:00

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 22:41:00
358461
Opis: Francja - Ludwik XVIII (1815–1824), Medal upamiętniający Domenico Cimarosę, 1818, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura BARRE F, DOMINICUS - CIMAROSA; Rw: NATUS / NEAPOLI / IN ITALIA / AN. M. DCC. LIV. / OBIIT / AN. M. DCCC. I. / SERIES NUMISMATICA / UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTIRIUM / M. DCCC. XVIII. / DURAND EDIDIT, projektu Jeana-Jacquesa Barre
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 42.3 mm, 32.34 g, medal minimalnie przetarty, subtelna patyna, pięknie zachowany

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 52