Niemcy, medal na pamiątkę manewrów rosyjsko-pruskich pod Kaliszem, 1835

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 22:41:40

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 22:41:40
357161
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), medal na pamiątkę manewrów rosyjsko-pruskich pod Kaliszem, 1835, Aw: Głowy Mikołaja i Fryderyka w lewo, na przecięciu szyi sygnatura L. HELDE, niżej sygnatura G. LOOS DIR., NICOLAUS I TOT. RUSS. IMPERAT. FRID. GUIL. III BORUSS. REX, Rw: Dwóch rycerzy z proporcami na tle obozu, CASTRA CALISIENSIA RUSSO-BORUSSICA, w odcinku MENSE SEPTEMBRIS / MDCCCXXXV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 33.9 mm, 13.93 g, na awersie tuszem zapisane 27
Literatura: Diakov 524.1 (R1), H-Cz. 10416 (tam w srebrze), Henckel 2356, Reichel 3614 (tam w srebrze), Slg. Marienburg 3831

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 72