Zakończenie: 08-09-2022 20:00 ÷ 22:35
Polska, medal chrzcielny
350137
Aw: Św. Jan wsparty na skale, chrzczący Chrystusa stojące... | II |
280 zł szac. 150 zł 101 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350138
270 zł szac. 150 zł 73 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350141
Aw: Siedzący Chrystus, błogosławiący dzieci, JEDEN BÓG, J... | II |
250 zł szac. 150 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350144
Aw: Św. Jan wsparty na skale, chrzczący Chrystusa stojące... | II+ |
280 zł szac. 200 zł 99 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, medal chrzcielny, ok. (1680–1740)
350145
Aw: Sw. Jan chrzczący Jezusa stojącego w rzecze, wyżej Go... | II/II- |
270 zł szac. 200 zł 79 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny
350146
Aw: Św. Jan wsparty na skale, chrzczący Chrystusa stojące... | II/II- |
250 zł szac. 150 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 1.000 lat archidiecezji poznańskiej, 1986–1997
350171
Aw: Widok fasady katedry w Poznaniu, po bokach herby Pozn... | I/I- |
310 zł szac. 120 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny - późniesza kopia, 1548–1568
350173
Aw: Popiersie Jezusa w lewo, CHRISTI MISERER SALVATOR MVN... | III |
60 zł szac. 80 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny, XIX w.
350174
Aw: Popiersie Chrystusa w lewo, na przecięciu ramienia sy... | I- |
210 zł szac. 100 zł 73 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Utworzenie Państwa Watykańskiego, 1929
350176
Aw: Popiersie Piusa XI w lewo, na odcięciu sygnatura K•GO... | II |
155 zł szac. 100 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona |