Polska, 1.000 lat archidiecezji poznańskiej, 1986–1997

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:23:20

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:23:20
350171
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), 1.000 lat archidiecezji poznańskiej, 1986–1997, Aw: Widok fasady katedry w Poznaniu, po bokach herby Poznania i Archidiecezji Poznańskiej, na dole szrfa na której 968 - 1968 / TYSIĄCLECIE ARCHI- / DIECEZJI POZNAŃSKIEJ, Rw: Obraz Matki Bożej z Dzieciątkiem, WIELMOŻNA - UPROŚ POKÓJ - WZMACNIAJ WIARĘ - W CUDY, na obrzeżu nabita punca srebra
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 875, 37.2 x 37.1 mm, 31.00 g

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 34